Zvol POTM Únor zde!!
Hot or Not zvol zde
ZA KAŽDÝ ZANECHANÝ KOMENTÁŘ BUDU VELMI VDĚČNÁ :)
ZÁKAZ DÁVÁNÍ REKLAM. NA REKLAMY TADY MÁTE ČLÁNEK
2m2esdl.gif image by Lowinkareklamy sem2m2esdl.gif image by Lowinka
POZOR KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

Červen 2009

omluva

14. června 2009 v 19:18 | IRMA |  Vše možné věci
Ahoj omlouvám se že jsem chyběla neměla jsem čas tak doufám že mi to odpustíte

Údaje Angličtině

3. června 2009 v 20:53 | IRMA |  Miley Cyrus
Birth Name :Destiny Hope Cyrus

Birth Date :

November 23, 1992

Birth Place :

Nashville, Tennessee, USA

Popular for :

As Miley Stewart/Hannah Montana in TV series "Hannah Montana" (2006)