Zvol POTM Únor zde!!
Hot or Not zvol zde
ZA KAŽDÝ ZANECHANÝ KOMENTÁŘ BUDU VELMI VDĚČNÁ :)
ZÁKAZ DÁVÁNÍ REKLAM. NA REKLAMY TADY MÁTE ČLÁNEK
2m2esdl.gif image by Lowinkareklamy sem2m2esdl.gif image by Lowinka
POZOR KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

Červenec 2009

no coment....

30. července 2009 v 18:54 | IRMA |  Vše možné věci
Dej si to na blog nebo za 7. dní zemřeš!!Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!

Jak na mega návštěvnost?

29. července 2009 v 23:01 | IRMA |  Vše možné věci
Nezařazeno
Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
  • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
  • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým
počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))




Rodina Rihanny Novější

28. července 2009 v 23:38 | IRMA |  Rihanna

Novější fotka Rihanniny rodiny. Zleva: matka Rihanny Monica Fenty, otec Ronald Fenty, Rihanna, starší bratr Rorrey a dole mladší bráška Rajad.

Rodina Rihanny

28. července 2009 v 23:32 | IRMA |  Rihanna
Starší fotka celé Rihanniny rodiny.

Rihanna životopis

17. července 2009 v 17:17 | IRMA |  Rihanna
Zpěvačka. Modelka. Filmová a seriálová Herečka. Propagátorka Nike. Tvář parfémů Secret. Majitelka nohou za milion. To je Rihanna. Mladá nadějná zpěvačka, jenž oslnila svět písničkou o deštníku, která vlastně byla spíše o vztahů dvou lidí než o deštníku…

Rihanna a začátky

Rihanna se narodila 20. února 1988 na ostrově Saint Michael na Barbadosu. Už od malička zpívala kamarádům a rodině. Na střední škole pak se dvěmi spolužačkami založili hudební trio. Roku 2004 vyhrála "Miss Combermere Beauty Pageant". V tomto roce také vystoupila na koncertu s písní Hero od Mariah Carey.
V 15 letech přišel pro Rihannu zlom. Jeden z jejich známých ji představil producentu Evanu Rogersovi, který byl v Barbadosu na dovolené s manželkou (nikdo z přítomných však nepochopil proč radši nejel bez ní). Rogers pak společně s přítelem Carlem Sturkenem pomohli Rihanně natočit v USA demo. To obsahovalo celkem dvacet originálních songů. Toto demo pak rozeslali do hudebních vydavatelství a čekali, jestli se někdo ozve. Jednu z nahrávek obdržel i rapper Jay-Z, díky kterému Rihanna podepsala smlouvu u jeho Def Jam Recordings. Traduje se, že Jay-Z Rihannu zavřel do pokoje, a řekl ji, že dokud nepodepíše smlouvu, nepustí ji ven. Po několika hodinách Rihanna podepsala, co jiné ji taky zbývalo…

Rihanna - Music of the Sun

Po podpisu smlouvy už Rihanně nic nebránilo v tom, aby začla nahrávat své debutové album. To vyšlo v roce 2005. Před vydáním alba však Rihanna vydala teprve svůj historicky první singl - Pon De Replay. Tento song ihned vyletěl na přední příčky hitparád. V USA a Velké Británii se dokonce usadil na druhém místě ve hranosti. I díky tomu se albulm dobře prodávalo. V USA se prodalo přes půl milionu desek. Celosvětově to bylo něco přes dva miliony. Tím pádem se v USA a dokonce i v Kandě dostalo do TOP 10 nejprodávanějších alb.

Rihanna - A Girl Like Me

Již po osmi měsících Rihanna vydala své další album - A Girl Like Me. První singl z této desky - SOS - používala společnost NIKE k propagaci. Rihanna s firmou podepsala smlouvu a do peněženky ji přibyli nějaké ty drobné. Další drobné pak přišly i díky písničce, která dobývala hitparády anglicky mluvících zemí.
Druhý singl se jmenoval Unfaithful, čili nevěrná (dal bych si říct). Bohužel ho napsal zpěvák Ne-Yo (to už bych si říct nedal). Píseň o tom, že cítí vinu, když podvedla svého přítele byla také hodně úspěšná.
Poté vydala ještě 2 písně. We Ride a také Break It Off. První jmenovaný uspěl jen ve Velké Británii. Druhý se vyšvihl na přední příčky hudebních žebříčků až poté, co se dal stáhnout z internetu (ne, nemyslím tím stahovaní z rapidshare).
Nedařilo se jí však jen na trhu hudby, ale také na trhu reklamy. Stala se propagátorkou již zmiňované firmy Nike, J.C. Penney či parfémů Secret. A jakoby toho nebylo malá, objevila se i ve filmové branži. Zahrála si sama sebe ve filmu Bring It On: All or Nothing (český název je Bravo Girls: Všechno nebo nic, i když pochybuju, že někdo z čtenářů na to bude koukat…). Ukázala se také v seriálu Las Vegas a telenovele All My Children.

Rihanna - Good Girl Gone Bad

Na začátku roku 2007 se Rihanna vrátila opět do nahrávacího studia. Avšak ne sama, ale s hvězdami světového formátu, mezi které patřily třeba Jay-Z či Timbaland. 29. března 2007 pak vydala první singl z této desky. Umbrella zahýbavala světem hudby a vystřelila mladou zpěvačku mezi superhvězdy showbyznisu. Deštník dobyl snad všechny světové žebříčky. Největší úspěch pak zaznamenal ve Velké Británii (ta země, kde furt jen prší), kde byl na prvním místě deset týdnu za sebou. To se naposledy povedlo v roce 1994 skupině Wet Wet Wet (Rihanna z toho byla taky určitě celá wet) s jejich singlem Love Is All Around.
K této písni je třeba zmínit, že Rihanna ji původně vůbec neměla zpívat. Hlavní interpretkou měla být původně Britney Spears, jenže ta odpověděla, že nějaká blbá píseň o deštníku přece nemůže uspět. Uspěla, a myslím že také díky tomu, že ji nezpívala Britney, ale mladší a tmavší Rihanna. Měl bych dodat také bystřejší, jelikož ihned po úspěchu tohoto songu vydala svou vlastní kolekci deštníků.
Shut Up and Drive, Don't Stop The Music a Hate That I Love You. To jsou další singly z alba se zajímavým názvem - Z hodné holky zlou. Sama Rihanna vysvětluje, že název značí rozdíl mezi tím jaká byla a jaká je dnes. Být zlá znamená dle ní být cool, drzá a mít vlastní postoj. To se ji vyplatilo protože ani ne za dva měsíce obdržela za album zlatou a platinovou desku.

Rihanna a zajímavosti

Robyn Rihanna Fenty, což je její celé jméno (osobně mě hodně štve to Robyn) má dva mladší bratry (9 a 15) a také dvě kočky (velice, ale opradu velice důležitý a zajímavý fakt), kterým říká Miss Kitty, Leo (bohužel se nám nepodařilo dokázat spojitost s magazínem, jež má stejný název).
Získala také titul 'Celebrity Legs of a Goddess 2007′ (Ze všech celebrit má právě ona nohy "jako bohyně") společností Gillette a své nohy si pojistila na milion dolarů (ale dolar klesá, takže se pořád zvyšuje šance, že jí je nějaký fanatický fanoušek ukradne).

Rihanna koncert

Poté co se objevila i v Bratislavě se Rihanna ukáže i v České Republice. Ve Čtvrtek 20. března ve Sportovní hale HC Sparta Praha totiž vystoupí právě tato barbadoská kráska. Nejlevnější lístek se dá (dnes bych už spíše použil dal) pořídit už za 790Kč!