Zvol POTM Únor zde!!
Hot or Not zvol zde
ZA KAŽDÝ ZANECHANÝ KOMENTÁŘ BUDU VELMI VDĚČNÁ :)
ZÁKAZ DÁVÁNÍ REKLAM. NA REKLAMY TADY MÁTE ČLÁNEK
2m2esdl.gif image by Lowinkareklamy sem2m2esdl.gif image by Lowinka
POZOR KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

Vanessa Hudgens 0.1

25. ledna 2013 v 13:10 | Anet* |  Vanessa H.
Vanessa Hudgens: Short Hair at L'Amour Launch! Vanessa Hudgens hvězda na červeném koberci při zahájení L'Amour Collection Nanette Lapore se konala v Hudson Hotel ve čtvrtek (24. ledna) v New Yorku.

24-rok-stará herečka se připojila na akci Pretty Little Liars herečka Shay Mitchell.

Vanessa je zpět na krátké vlasy a ukázala svůj nový vzhled na té události!

"Krátké vlasy, nezajímá!" Vanessa napsala na svém blogu. "Co si vy myslíte o mé nové udělat ... Každý z vás ostříhat vlasy v poslední době? Nahrát je níže a I'lll checccckk je ven! "

PS. omlouvám se za ten text snad je to trochu srozumitelný :D


vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 01 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 02 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 03 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 04 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 05 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 06 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 07 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 08 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 09 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 10 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 11 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 12 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 13 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 14 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 15 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 16 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 17 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 18 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 19 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 20 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 21 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 22 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 23 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 24 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 25 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 26 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 27 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 28 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 29 vanessa hudgens lamour by nanette lapore launch 30
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 25. ledna 2013 v 13:22 | Reagovat

sluší jí to :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama